Микола Нестеренко, Директор із розвитку нових напрямків бізнесу СКМ

Микола Нестеренко, Директор із розвитку нових напрямків бізнесу СКМ

Директор із розвитку нових напрямків бізнесу

Микола Нестеренко в 1998 році закінчив обліково-фінансовий факультет Донецького державного університету, а в 2007 році отримав ступінь MBA від провідної європейської бізнес-школи INSEAD (Франція).

У 1997 році пан Нестеренко почав працювати в інвестиційному бізнесі (інвестиційна компанія «Керамет Інвест») у якості брокера, потім обійняв посаду керівника департаменту торговельних операцій, а в 2000 році – Генерального директора компанії.

У СКМ Микола Нестеренко працює з 2001 року: спочатку очолював відділ фінансового контролю, у липні 2002 року був призначений Старшим менеджером, відповідальним за розробку стратегії декількох компаній СКМ. Протягом 2002-2007 років Микола займався також реструктуризацією й управлінням дочірніх закордонних компаній на Кіпрі й у Голландії.

Сьогодні Микола Нестеренко — Директор із розвитку нових напрямків бізнесу, до сфери відповідальності якого входять такі галузі, як  нерухомість, машинобудування й транспорт, а також пошук нових для Групи напрямків інвестування.

Микола Нестеренко також є Генеральним директором ТОВ «Еста Холдинг» — галузевого холдингу СКМ, в управлінні якого знаходяться проекти Групи в сфері нерухомості, Головою Наглядової ради ТОВ «ЕСТА Проперті Менеджмент» (компанії, що здійснює управління та експлуатацію офісних будівель Групи), а також – Головою наглядових рад готелів Групи.